V pár minutách popsali příčiny našich problémů (i jejich možná řešení) Martin Buchtík, který mluvil o změnách hodnot a demokracie, Silvie Pýchová se věnovala školství a modernímu vzdělávání, Tomáš Šebek…
„Zdravotnictví zlepšíme, když prevence a zdravý životní styl přestanou být každodenním zápasem jednotlivce. Ani ten nejvíce motivovaný člověk nemá šanci, pokud mu prostředí hází klacky pod nohy. Potřebujeme veřejné politiky,…
lékařka, chirurgyně, členka výkonného výboru Sekce mladých lékařů ČLK
„Zdravotnictví potřebuje aktivní řízení s dlouhodobou vizí, opřené o demografii, statistiku a ekonomický vývoj. Cílem má být prodlužování života ve zdraví a udržitelnost systému – ne jen délka života nebo…
"Česká republika má různé politiky v oblasti životního prostředí – od dekarbonizace energetiky po zachování biodiverzity. Co nám ale chybí je jasně formulovaná a dobře komunikovaná vize udržitelného Česka, které…
vedoucí oddělení digitalizace ve vzdělávání, NPI ČR
„Školství je příliš komplexní, složitý a vzájemně propojený svět, aby mu pomohla jediná, byť úspěšná aktivita. Co by zásadně pomohlo, je úspěšná realizace tří reforem, které aktuálně už probíhají. Shodli…
„Z mého pohledu by nejvíce pomohlo jasně vymezit hranice svobody slova a vést otevřené veřejné debaty (nejen) o hate speech. Nedostatečná veřejná debata ztěžuje rozpoznání legitimních názorů od dezinformací. Současně…
děkan, Fakulta životního prostředí České zemědělské univerzity v Praze
"Jmenovat konkrétní řešení je vzhledem ke komplexitě životního prostředí obtížné. Za příklad lze uvést podporu moderních technologií v energetice, dopravě, průmyslu i zemědělství, které mají ekonomické a společenské přínosy, podporují…
„Omlouvám se svým dětem, že jsme dopustili, aby růst hrubého domácího produktu byl hlavním ukazatelem úspěšnosti naší civilizace. Aby zajišťování svého pohodlí na úkor svého okolí bylo mottem života prakticky…
vedoucí kampaně Praha – město pro život, organizace Arnika
„Bydlení musíme přestat vnímat jako tržní komoditu, ale jako základní životní potřebu. To samozřejmě tak trochu vyžaduje přenastavení současného společenského systému. Dokud existuje kapitalismus, ze zahraničí víme, že v jeho…
„Nejvíc by pomohla změna myšlení. Nejen lidí, ale i firem a státu. Udržitelnost nejsou jen plastová brčka a ‚nesmyslné‘ regulace z EU, které rozhodl někdo o nás – bez nás.…
„Českou ekonomiku nečeká snadná doba i s ohledem na stav a výhled veřejných financí, demografie a potřeby vyšších obranných výdajů. Za poslední dekádu se přitom větší modernizační ekonomické reformy neprovedly.…
„Bohužel neexistuje jedno univerzální řešení, které by dokázalo zlepšit životní prostředí. Vezmeme-li si jako příklad podnebí, omezováním spalování fosilních paliv nejen že přispějeme malým dílem ke snížení negativních dopadů změny…
seniorní výzkumný pracovník, Ústav mezinárodních vztahů
„V dnešní době by asi bylo nejlepší, kdybychom si všichni do jednoho v téhle zemi přečetli knihu Život a osud od Grossmana. Člověk si tím srovná vnitřní kompas a zbaví…
„Je třeba zvýšit prestiž učitelů, modernizovat rámcové vzdělávací programy a zlepšit digitální infrastrukturu. Školy musí posílit podporu žákům se speciálními potřebami, rozvíjet talenty a výuku propojit s praxí. Důležité je…
„Česká ekonomika potřebuje změnu, nikoli kosmetické úpravy několika parametrů, ale opravdovou změnu. K tomu potřebuje smysluplný a důvěryhodný plán zasahující řadu oblastí společnosti, od školství, přes energetiku, moderní infrastrukturu, daňový…
„Jediné a jednoduché konkrétní řešení bohužel neexistuje. Na straně státu je největší překážkou přebujelá byrokracie, kterou politici neustále slibují zjednodušit, nicméně v realitě má neefektivní a neochotný aparát stále navrch.…
„Chceme, aby každá škola byla kvalitní. Ale umíme to vůbec poznat? A dokáže škola poznat, jak si vede? Myslím, že by velmi pomohlo, kdybychom dokázali měřit některé klíčové kvalitativní ukazatele…
„Bezpečnost není jen o obranných kapacitách, ale také o vytvoření takové společnosti, kterou lidem stojí za to bránit. Vedle armády bychom proto měli současně masivně investovat do veřejných služeb, které…
„Základem naší bezpečnosti je uvědomění si, že bezpečné Česko může existovat jen v bezpečné Evropě. Bezpečnost našich sousedů a aliančních spojenců je proto stejně důležitá jako ta naše. Hrozbám, kterým…
F-AKTA s Danem Pražákem, učitelem a autorem podcastu Hovory z kabinetu! Více než třetina pedagogů se blíží důchodovému věku. Náš vzdělávací systém dlouhodobě podfinancovaný a máme podprůměrné výdaje na vzdělávání…
Tentokrát se F-TALK uskutečnil v Olomouci a mluvili jsme o reformě školství! Jak by mělo vypadat školství nového milénia? Co brání českému vzdělávacímu systému v tom, aby rozvíjel všechny děti…
„To, co neumíme, je zvednout lidi, kteří mají nižší socioekonomický status rodiny. Mladí lidé, kteří se narodí do rodiny, která má třeba střední vzdělání, mají daleko menší šanci překonat vzdělání…
sociolog a zakladatel výzkumné organizace PAQ Research
„V Česku je bydlení tak obrovsky vzácný statek, že vaše pozice hodně závisí na dědění. Máme majetkové nerovnosti, které jsou extrémně vyšší než příjmové nerovnosti.“
„Lidé mají pocit, že se to týká jen těch na okraji společnosti. Ale velmi nám přibývá dětí v bytové nouzi a zároveň v bytové nouzi umírá čím dál více seniorů.“
„V rámci Evropské unie máme nejdelší stavební řízení a nejhorší finanční dostupnost bydlení. Hlavní příčinou nedostupnosti bydlení je zejména nedostatečná výstavba. Ročně bychom potřebovali postavit 50 - 60 tisíc nových…
F-AKTA s Natálii Halouzkovou, herečkou a zpěvačkou a letošní účastnicí soutěže Survivor! Bydlení v Česku je nejméně dostupné za posledních 35 let. Na průměrný byt dnes lidé potřebují minimálně 13…
F-TALK zamířil do Brna, kde bylo hlavním tématem neodstupné bydlení. Nedostupné bydlení už není jen problém velkých měst — stává se existenční otázkou celé jedné generace. Ceny nemovitostí i nájmů…
„Částečně pomůže zákon, který nově zaručí pronajímatelům pravidelné hrazení nájmu. Z dalších opatření pak změna výše daně z nemovitosti. Prázdné byty budou pronajímány a spekulativní prodány. Možná též lehce poklesne…
„Nejvíce by pomohl koordinovaný rozvoj služeb duševního zdraví založený na důkazech, s důrazem na prevenci, podporu, včasnou detekci a intervenci. Klíčové je integrovat péči napříč sektory - zdravotnictvím, školstvím, sociálními…
epidemioložka, expertka na výživu a veřejné zdraví
„Možná bychom se v rámci zdraví měli začít starat o sebe jako o celou společnost a okolí, které si pro sebe vytváříme. A v souvislosti s tím chtít po politicích…
lékařka, profesorka dermatovenerologie, profesorka 3. LF UK
„Prevence je důležitá. Prevence je půl zdraví. Každá koruna investovaná do prevence ušetří 3 koruny v léčbě, u rakoviny tohle všechno platí dvojnásob.“
„V českém zdravotnictví draze léčíme, namísto toho, abychom levně preventovali. Proto pak produkujeme chudé nemocné namísto toho, abychom byli zdraví bohatí.“
anestezioložka, intenzivistka, lékařka záchranné služby
„Naše zdravotnictví považuji stran kvality za špičkové. Stojí ale na pilířích přetížení, neadekvátního ohodnocení a neefektivního využití odborníků. Digitalizace a sjednocení dokumentace, systematické kvalitní vzdělávání lékařů a flexibilita stran pracovních…
Zdravotnictví bylo dlouho vnímáno jako samozřejmá součást našeho života. Až poslední roky – pandemie, stárnutí populace i rostoucí tlak na zdravotníky – ukázaly, že jeho stabilita vůbec není jistá. Jak…
F-AKTA s Janou Albrechtovou, autorkou instagramového profilu @czechpsychologist! Jak jsme na tom v Česku se zdravotní péčí? Jak pečujeme o své fyzické zdraví – a co to psychické? Opravdu nám…
„Když se dnes zeptáte lidí, kde tu informaci získali, tak odpoví, že na Facebooku nebo na Twitteru (X). Ale to není zdroj, to je médium. Důležité je jít vždy po…
„My jsme vás chránili tím, že jsme zaváděli tzv. safety opatření, jako jsou dětské sedačky a úprava rychlosti aut na silnici. Teď se ale doba změnila a je čas na…
F-AKTA s Johanou Bázlerovou, autorkou profilu @jsemvobraze! Česko je bezpečná země. Jsme součástí NATO, máme profesionální armádu a spojence, kteří by nám při napadení pomohli. Ale hrozby se mění. Nejde…
profesor na Metropolitní univerzitě Praha a FSV UK
„Zajištění bezpečnosti vyžaduje odpovědi hned na několik klíčových otázek: Čí bezpečnost, jakými prostředky, v jakém čase a za jakou cenu? Jednoduchá řešení proto neexistují, jedná se vždy o komplexní soubor…
Jak se proměnila role mladé generace v době, kdy se bezpečnostní hrozby stávají realitou, a jakou roli hraje solidarita v časech krize? Co znamená žít ve světě, kde mír není…
„Nemůžeme teď všechno zahodit a řešit jenom bezpečnostní věci. Protože ty věci, které bychom zahodili, jsou důvodem, proč bychom měli bojovat, zaujmout ke konfliktu stanovisko a angažovat se v něm.…
ředitel Pražského centra pro výzkum míru IMS FSV UK
„Klíčovou výzvou pro bezpečnost ČR je zajištění dostatečné úrovně obranných schopností v současném měnícím se mezinárodně-bezpečnostním prostředí. Nutným krokem je nalézt politickou shodu na konkrétním navýšení obranných výdajů a zdrojích…
„Musíme se bránit i neviditelným hrozbám, jako jsou dezinformace, sabotáž a kybernetické útoky, které se týkají každého z nás. Nesmíme těmto hrozbám nechávat volný průběh. Stát musí vzdělávat a informovat…
Mohou jít klimatická opatření a ekonomická prosperita ruku v ruce. Tentokrát se v F-WORD ptala Natália Pažická. Na její dotazy odpovídal Ladislav Miko, poradce prezidenta ČR v oblasti životního prostředí.
Kolik jsme ochotní obětovat pro udržitelnost? V dalším F-WORD mluvíme s influencerkou a foodblogerkou Chili Ta a analytikem Filipem Křenkem z EUROPEUM.
Jak by se mělo mluvit o klimatu? V dalším F-WORD se ptal Prokop Pithart analytičky Romany J. Březovské z Asociace pro mezinárodní otázky a Ústavu výzkumu globální změny Akademie věd.
„Environmentální úzkost a strach z budoucnosti by nikdy neměly překonat víru, že každý z nás má všechno, co potřebuje k tomu, aby se podílel na změně. Hlasem svých peněz vědomě…
„Draze hasíme škody, místo abychom levně předcházeli příčinám. Dotujeme fosilní paliva, která ani nemáme, a přitom necháváme chátrat to, co nám zdarma čistí vzduch a zadržuje vodu: přírodu.“
přírodovědec a odborník v oblasti ochrany životního prostředí
„Největší význam má snažit se o společnou akci v české krajině, a to hlavně v klasických činnostech, jako je zemědělství a lesnictví. Pokryjeme tak jak adaptaci na situaci, tak přípravu…
F-AKTA s Rozárií Haškovcovou alias @shluk.bunek! Mladí lidé v Česku berou změnu klimatu vážně. Častěji než starší generace se bojí, co všechno může klimatická krize přinést – a jak ovlivní…
Třetí F-TALK zamířil do Ostravy! Jak zvládáme dopady klimatické změny? Co znamená udržitelnost v českém kontextu – a jak ji skutečně prosadit? Jakou roli v tom hrají města, firmy i…
analytička klimatýmu Asociace pro mezinárodní otázky
„Klima vnímáme jako problém, ale nejsme ochotni pro jeho řešení něco obětovat, nebo volit ty, kteří ho chtějí řešit. Občané vyčkávají, co udělají politici, a politici zase čekají, co udělají…
garant programu Digitální ekonomika na Metropolitní univerzitě Praha, člen NERV
„Strategií a vizí máme plno. Nejvíce by nám teď pomohlo, kdybychom kousek po kousku, přidávali bod za bodem z doporučení, kterých máme plno. Sestavovali jsme je v Národní ekonomické radě…
ekonom, profesor na Institutu ekonomických studií FSV UK
„Byl bych rád, aby u jednání o budoucnosti ekonomiky Česka, u budoucností obyvatel Česka, byli také zástupci mladé generaci, protože dosud se tak neděje.“
viceprezident Svazu průmyslu a dopravy a BusinessEurope
„Nikdy jsme naši republiku pořádně nezreformovali tak, jak by bylo potřeba ve všech oblastech. Jsme jako hobiti žijící v údolíčku. Je tu zakořeněný pocit, že dobře už bylo. Chybí nám…
FAKTA s Lukášem Fritscherem alias Lukefrym! Nevíme co bude. A děsí nás to. Kam až se vyšplhají nájmy? Jak budeme platit potraviny nebo energie? Co udělá s naší budoucností stagnující…
Záznam debaty v ústeckém sále Hraničář! Každý máme jiný start, jiné příležitosti. O čem spolu mluvili Bára Stárek z Díky, že můžem, Martin Mata, ředitel ICUK, influencer a youtuber MenT…
První F-TALK, první hosté. Annet X, Vavřinec Hradilek, Martin Buchtík, Bára Stárek. Jak se proměňují naše ideály a hodnoty? Mladí lidé vnímají polarizaci společnosti jako problém, především kvůli rozdílným názorovým…
Co říkají na naše problémy čísla? Unikátní výzkum analytického ústavu STEM pro Díky, že můžem ukazuje, jak my mladí vnímáme svou budoucnost. Opravdu jsou naše problémy generační? 64 % mladých…
V pár minutách popsali příčiny našich problémů (i jejich možná řešení) Martin Buchtík, který mluvil o změnách hodnot a demokracie, Silvie Pýchová se věnovala školství a modernímu vzdělávání, Tomáš Šebek…
„Zdravotnictví zlepšíme, když prevence a zdravý životní styl přestanou být každodenním zápasem jednotlivce. Ani ten nejvíce motivovaný člověk nemá šanci, pokud mu prostředí hází klacky pod nohy. Potřebujeme veřejné politiky,…
lékařka, chirurgyně, členka výkonného výboru Sekce mladých lékařů ČLK
„Zdravotnictví potřebuje aktivní řízení s dlouhodobou vizí, opřené o demografii, statistiku a ekonomický vývoj. Cílem má být prodlužování života ve zdraví a udržitelnost systému – ne jen délka života nebo…
"Česká republika má různé politiky v oblasti životního prostředí – od dekarbonizace energetiky po zachování biodiverzity. Co nám ale chybí je jasně formulovaná a dobře komunikovaná vize udržitelného Česka, které…
vedoucí oddělení digitalizace ve vzdělávání, NPI ČR
„Školství je příliš komplexní, složitý a vzájemně propojený svět, aby mu pomohla jediná, byť úspěšná aktivita. Co by zásadně pomohlo, je úspěšná realizace tří reforem, které aktuálně už probíhají. Shodli…
„Z mého pohledu by nejvíce pomohlo jasně vymezit hranice svobody slova a vést otevřené veřejné debaty (nejen) o hate speech. Nedostatečná veřejná debata ztěžuje rozpoznání legitimních názorů od dezinformací. Současně…
děkan, Fakulta životního prostředí České zemědělské univerzity v Praze
"Jmenovat konkrétní řešení je vzhledem ke komplexitě životního prostředí obtížné. Za příklad lze uvést podporu moderních technologií v energetice, dopravě, průmyslu i zemědělství, které mají ekonomické a společenské přínosy, podporují…
„Omlouvám se svým dětem, že jsme dopustili, aby růst hrubého domácího produktu byl hlavním ukazatelem úspěšnosti naší civilizace. Aby zajišťování svého pohodlí na úkor svého okolí bylo mottem života prakticky…
vedoucí kampaně Praha – město pro život, organizace Arnika
„Bydlení musíme přestat vnímat jako tržní komoditu, ale jako základní životní potřebu. To samozřejmě tak trochu vyžaduje přenastavení současného společenského systému. Dokud existuje kapitalismus, ze zahraničí víme, že v jeho…
„Nejvíc by pomohla změna myšlení. Nejen lidí, ale i firem a státu. Udržitelnost nejsou jen plastová brčka a ‚nesmyslné‘ regulace z EU, které rozhodl někdo o nás – bez nás.…
„Českou ekonomiku nečeká snadná doba i s ohledem na stav a výhled veřejných financí, demografie a potřeby vyšších obranných výdajů. Za poslední dekádu se přitom větší modernizační ekonomické reformy neprovedly.…
„Bohužel neexistuje jedno univerzální řešení, které by dokázalo zlepšit životní prostředí. Vezmeme-li si jako příklad podnebí, omezováním spalování fosilních paliv nejen že přispějeme malým dílem ke snížení negativních dopadů změny…
seniorní výzkumný pracovník, Ústav mezinárodních vztahů
„V dnešní době by asi bylo nejlepší, kdybychom si všichni do jednoho v téhle zemi přečetli knihu Život a osud od Grossmana. Člověk si tím srovná vnitřní kompas a zbaví…
„Je třeba zvýšit prestiž učitelů, modernizovat rámcové vzdělávací programy a zlepšit digitální infrastrukturu. Školy musí posílit podporu žákům se speciálními potřebami, rozvíjet talenty a výuku propojit s praxí. Důležité je…
„Česká ekonomika potřebuje změnu, nikoli kosmetické úpravy několika parametrů, ale opravdovou změnu. K tomu potřebuje smysluplný a důvěryhodný plán zasahující řadu oblastí společnosti, od školství, přes energetiku, moderní infrastrukturu, daňový…
„Jediné a jednoduché konkrétní řešení bohužel neexistuje. Na straně státu je největší překážkou přebujelá byrokracie, kterou politici neustále slibují zjednodušit, nicméně v realitě má neefektivní a neochotný aparát stále navrch.…
„Chceme, aby každá škola byla kvalitní. Ale umíme to vůbec poznat? A dokáže škola poznat, jak si vede? Myslím, že by velmi pomohlo, kdybychom dokázali měřit některé klíčové kvalitativní ukazatele…
„Bezpečnost není jen o obranných kapacitách, ale také o vytvoření takové společnosti, kterou lidem stojí za to bránit. Vedle armády bychom proto měli současně masivně investovat do veřejných služeb, které…
„Základem naší bezpečnosti je uvědomění si, že bezpečné Česko může existovat jen v bezpečné Evropě. Bezpečnost našich sousedů a aliančních spojenců je proto stejně důležitá jako ta naše. Hrozbám, kterým…
Tentokrát se F-TALK uskutečnil v Olomouci a mluvili jsme o reformě školství! Jak by mělo vypadat školství nového milénia? Co brání českému vzdělávacímu systému v tom, aby rozvíjel všechny děti…
„Zdravotnictví zlepšíme, když prevence a zdravý životní styl přestanou být každodenním zápasem jednotlivce. Ani ten nejvíce motivovaný člověk nemá šanci, pokud mu prostředí hází klacky pod nohy. Potřebujeme veřejné politiky,…
lékařka, chirurgyně, členka výkonného výboru Sekce mladých lékařů ČLK
„Zdravotnictví potřebuje aktivní řízení s dlouhodobou vizí, opřené o demografii, statistiku a ekonomický vývoj. Cílem má být prodlužování života ve zdraví a udržitelnost systému – ne jen délka života nebo…
"Česká republika má různé politiky v oblasti životního prostředí – od dekarbonizace energetiky po zachování biodiverzity. Co nám ale chybí je jasně formulovaná a dobře komunikovaná vize udržitelného Česka, které…
vedoucí oddělení digitalizace ve vzdělávání, NPI ČR
„Školství je příliš komplexní, složitý a vzájemně propojený svět, aby mu pomohla jediná, byť úspěšná aktivita. Co by zásadně pomohlo, je úspěšná realizace tří reforem, které aktuálně už probíhají. Shodli…
„Z mého pohledu by nejvíce pomohlo jasně vymezit hranice svobody slova a vést otevřené veřejné debaty (nejen) o hate speech. Nedostatečná veřejná debata ztěžuje rozpoznání legitimních názorů od dezinformací. Současně…
děkan, Fakulta životního prostředí České zemědělské univerzity v Praze
"Jmenovat konkrétní řešení je vzhledem ke komplexitě životního prostředí obtížné. Za příklad lze uvést podporu moderních technologií v energetice, dopravě, průmyslu i zemědělství, které mají ekonomické a společenské přínosy, podporují…
„Omlouvám se svým dětem, že jsme dopustili, aby růst hrubého domácího produktu byl hlavním ukazatelem úspěšnosti naší civilizace. Aby zajišťování svého pohodlí na úkor svého okolí bylo mottem života prakticky…
vedoucí kampaně Praha – město pro život, organizace Arnika
„Bydlení musíme přestat vnímat jako tržní komoditu, ale jako základní životní potřebu. To samozřejmě tak trochu vyžaduje přenastavení současného společenského systému. Dokud existuje kapitalismus, ze zahraničí víme, že v jeho…
„Nejvíc by pomohla změna myšlení. Nejen lidí, ale i firem a státu. Udržitelnost nejsou jen plastová brčka a ‚nesmyslné‘ regulace z EU, které rozhodl někdo o nás – bez nás.…
„Českou ekonomiku nečeká snadná doba i s ohledem na stav a výhled veřejných financí, demografie a potřeby vyšších obranných výdajů. Za poslední dekádu se přitom větší modernizační ekonomické reformy neprovedly.…
F-AKTA s Danem Pražákem, učitelem a autorem podcastu Hovory z kabinetu! Více než třetina pedagogů se blíží důchodovému věku. Náš vzdělávací systém dlouhodobě podfinancovaný a máme podprůměrné výdaje na vzdělávání…
F-AKTA s Natálii Halouzkovou, herečkou a zpěvačkou a letošní účastnicí soutěže Survivor! Bydlení v Česku je nejméně dostupné za posledních 35 let. Na průměrný byt dnes lidé potřebují minimálně 13…
F-AKTA s Janou Albrechtovou, autorkou instagramového profilu @czechpsychologist! Jak jsme na tom v Česku se zdravotní péčí? Jak pečujeme o své fyzické zdraví – a co to psychické? Opravdu nám…
F-AKTA s Johanou Bázlerovou, autorkou profilu @jsemvobraze! Česko je bezpečná země. Jsme součástí NATO, máme profesionální armádu a spojence, kteří by nám při napadení pomohli. Ale hrozby se mění. Nejde…
F-AKTA s Rozárií Haškovcovou alias @shluk.bunek! Mladí lidé v Česku berou změnu klimatu vážně. Častěji než starší generace se bojí, co všechno může klimatická krize přinést – a jak ovlivní…
FAKTA s Lukášem Fritscherem alias Lukefrym! Nevíme co bude. A děsí nás to. Kam až se vyšplhají nájmy? Jak budeme platit potraviny nebo energie? Co udělá s naší budoucností stagnující…
Co říkají na naše problémy čísla? Unikátní výzkum analytického ústavu STEM pro Díky, že můžem ukazuje, jak my mladí vnímáme svou budoucnost. Opravdu jsou naše problémy generační? 64 % mladých…
V pár minutách popsali příčiny našich problémů (i jejich možná řešení) Martin Buchtík, který mluvil o změnách hodnot a demokracie, Silvie Pýchová se věnovala školství a modernímu vzdělávání, Tomáš Šebek…
Tentokrát se F-TALK uskutečnil v Olomouci a mluvili jsme o reformě školství! Jak by mělo vypadat školství nového milénia? Co brání českému vzdělávacímu systému v tom, aby rozvíjel všechny děti…
F-TALK zamířil do Brna, kde bylo hlavním tématem neodstupné bydlení. Nedostupné bydlení už není jen problém velkých měst — stává se existenční otázkou celé jedné generace. Ceny nemovitostí i nájmů…
Zdravotnictví bylo dlouho vnímáno jako samozřejmá součást našeho života. Až poslední roky – pandemie, stárnutí populace i rostoucí tlak na zdravotníky – ukázaly, že jeho stabilita vůbec není jistá. Jak…
Jak se proměnila role mladé generace v době, kdy se bezpečnostní hrozby stávají realitou, a jakou roli hraje solidarita v časech krize? Co znamená žít ve světě, kde mír není…
Třetí F-TALK zamířil do Ostravy! Jak zvládáme dopady klimatické změny? Co znamená udržitelnost v českém kontextu – a jak ji skutečně prosadit? Jakou roli v tom hrají města, firmy i…
Záznam debaty v ústeckém sále Hraničář! Každý máme jiný start, jiné příležitosti. O čem spolu mluvili Bára Stárek z Díky, že můžem, Martin Mata, ředitel ICUK, influencer a youtuber MenT…
První F-TALK, první hosté. Annet X, Vavřinec Hradilek, Martin Buchtík, Bára Stárek. Jak se proměňují naše ideály a hodnoty? Mladí lidé vnímají polarizaci společnosti jako problém, především kvůli rozdílným názorovým…
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory cookies. Povolte je prosím. Některé z nich jsou nezbytné, o dalších se můžete rozhodnout sami.
Funkční
Vždy aktivní
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
Předvolby
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Statistiky
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Marketing
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.